USŁUGI​

Świadczymy usługi w zakresie:

AUTOMATYKA

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem oprogramowania dla produkowanych urządzeń i maszyn.

Posiadamy doświadczenie w uruchamianiu maszyn i instalacji na sterownikach przemysłowych PLC takich firm jak SIEMENS, EMERSON (dawniej GE FANUC), BECKHOFF, LENZE, MITSUBISHI, ASTRAADA (CODESYS), ALLEN BRADLEY.

Produkujemy maszyny i linie produkcyjne działające pod nadzorem nadrzędnego systemu sterowania i zarządzania produkcją w danym zakładzie pracy.

Oprogramowanie tworzone jest w ścisłej konsultacji z Klientem, by zachować przyjęte w danym zakładzie standardy obsługi maszyn, linii produkcyjnych, a jednocześnie w jak największym stopniu ułatwić obsłudze sprawną produkcję na dostarczanych przez nas maszynach. 

W ramach realizacji projektów wdrażamy obsługę wszelkiego rodzaju czujników wykrywania obecności komponentów, systemy wizyjne, serwonapędy oraz wiele innych urządzeń wiodących firm dostarczających swoje produkty na rynek produkcji maszyn dla przemysłu automotive oraz innych gałęzi automatyki przemysłowej.

MECHANIKA

Dział konstrukcyjny zajmuje się bezpośrednio przygotowaniem dokumentacji projektowanych maszyn i linii produkcyjnych pod indywidualne zamówienie Klienta.

Cały proces projektowo-wykonawczy począwszy od powstania koncepcji, poprzez uzgodnienia z Klientem jego wymagań, doboru odpowiednich, optymalnych rozwiązań prowadzony jest przez konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

Dział konstrukcyjny zajmuje się również przygotowaniem rozwiązań dla modernizacji maszyn i urządzeń, projektowaniem linii transporterów współpracujących z robotami, maszynami produkcyjnymi i pakującymi.

Konstruktorzy są również odpowiedzialni za przygotowanie dokumentacji technicznej i instrukcji zgodnych z oznakowaniem CE bazując na dyrektywach i normach. Dokumentacja konstrukcyjna przygotowywana jest w dedykowanym do projektowania maszyn oprogramowaniu 3D zapewniającym wszechstronne funkcje projektowania oraz symulacje zaproponowanych rozwiązań.

Posiadamy doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji w programach Inventor oraz AutoCad.

 Dział konstrukcyjny uczestniczy w procesie wytwarzania, montażu i uruchomieniu urządzenia u Klienta. Konstruktorzy zajmują się także doradztwem i wsparciem technicznym dla Klientów.

ROBOTY

IMG_20181221_122549747_BURST000_COVER_TOP

Dobieramy oraz projektujemy cele zrobotyzowane pod indywidualne zamówienie klienta oraz Implementujemy w aplikacji klienta.  Mamy doświadczenie w pracy z robotami takich firm jak: KUKA, KAWASAKI, EPSON SCARA, IGUS.

Linia_robot

ELEKTRYKA

Kompleksowo realizujemy prace elektryczne od projektu poprzez wdrożenie u Klienta.
W zakres naszych prac wchodzi:

– Projektowanie schematów elektrycznych
– Budowa i modernizacja przemysłowych instalacji elektrycznych
– Budowa szaf sterowniczych
– Pomiary elektryczne

COMMISSIONING

W wielu projektach zagranicznych pomagamy w rozruchu nowych linii produkcyjnych.
Do naszych najczęstszych zadań należy:

– Ustawianie i sprawdzanie nastaw komponentów wykonawczych – czujniki, napędy, systemy wizyjne
– Modyfikacje i zmiany programów PLC/ HMI / DRIVES
– Usprawnianie i podnoszenie wydajności istniejących algorytmów sterowania

JESTEŚMY GOTOWI NA NOWE WYZWANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI