REALIZACJE

Jesteśmy pasjonatami, robimy to co kochamy i sprawia nam to niezwykłą przyjemność.

JESTEŚMY DUMNI Z NASZEJ PRACY

Jesteśmy dumni z naszej pracy, dlatego chcemy się nią chwalić. Poniżej znajdziesz wybrane projekty, które wdrożyliśmy dla naszych klientów.

 Każda aplikacja, którą wykonaliśmy była dla nas szczególna. Każda z nich wymagała dużo zaangażowania i pracy, którą z wielką pasją włożyliśmy.

CIĄGI TRANSPORTOWE
I LINIE PRODUKCYJNE

Nasze aplikacje pracują w wielu zakładach produkcyjnych. Realizują transport wewnętrzy od stanowisk produkcyjnych do magazynów wysokiego składowania. 

Transportujemy towary o różnych gabarytach i kształtach, co zmusza nas do stosowania nowatorskich rozwiązań w dziedzinie prowadzenia produktu. Prowadzimy transport na standardowych paletach EURO oraz typu IKEA lub jednostkach specjalizowanych.

Zastosowanie naszych linii pozwoliło naszym Klientom zredukować czas dostaw oraz usprawnić tracking produkcji w toku.

CELE ZROBOTYZOWANE

Odtwórz wideo

Nasze roboty pracują przy:

  • Klejeniu płyt wierzchnich do grzejników
  • Zakładają sprężyny na na drewniane ramy do łóżek
  • Depaletyzują palety z sokami
  • Wprowadzają na produkcję aluminiowe profile
  • Wykonują operacje cięcia, składania kartonów oraz wyjmowania z nich warstw produktu, wprowadzając go do produkcji

Cele zrobotyzowanie przyniosły naszym Klientom redukcję kosztów oraz przyspieszyły proces produkcji przekładając się na końcowe zyski.  

TRANSPORTERY I OBROTNICE

Nasza oferta to nie tylko standardowe rozwiązania – oprócz opracowanych produktów typowych dla intralogistyki tworzymy produkty dedykowane pod specjalne potrzeby Klienta.

Jednym z nich są transportery różnych typów oraz obrotnice 1 i 2 osiowe. Pozwalają nam one przemieszczać produkt zgodnie z potrzebami i wymogami Inwestora. Zastosowane rozwiązania techniczne oraz sprawdzone napędy firmy LENZE, pozwalają nam uzyskać wysoką efektywność ruchu oraz minimalne koszty eksploatacyjne.

MASZYNY SPECJALNE I DEDYKOWANE

Gdy nie możesz znaleźć urządzenia i maszyny, która spełni Twoje wymagania i oczekiwania, nasz doświadczony zespół zaprojektuje i wdroży do produkcji maszyny specjalne. 

Nasza firma znana jest z wielu nowatorskich rozwiązań, które pozwoliły Klientom uruchomić produkcję automatyczną i zdobyć przewagę nad konkurencją.

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI