PARTNERZY

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain

ZAUFALI NAM

Nasi klienci są naszymi partnerami w osiągnięciu zamierzonego celu. Chcemy by byli zaangażowani w proces tworzenia aplikacji od samego początku. Dzięki takiemu podejściu możemy dostosować aplikację do rzeczywistych potrzeb klienta. Poniżej poznasz tych, którzy nam zaufali i z którymi osiągnęliśmy zamierzony cel.

pexels-olia-danilevich-5313361
pobrane (1)

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL – światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej – dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

pobrane (2)

Naszym celem jest sprawić, aby polska myśl inżynierska i menedżerska była szanowana w Europie i na świecie. Dlatego od 1987 roku dostarczamy nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw przemysłowych. Stale dążymy do bycia najlepszym ekspertem w tej dziedzinie w Polsce. Wspieramy w transformacji do Przemysłu Przyszłości.

Jesteśmy jednym z czołowych producentów na rynku siedzisk biurowych w Europie. Nasza dzisiejsza pozycja jest efektem wieloletniej systematycznej pracy i ciągłego rozwoju firmy.Od 29 lat tworzymy produkty odpowiadające najwyższym standardom pod względem ergonomii, jakości i wzornictwa.Jako zespół, mamy świadomość ogromnego wpływu jaki nasze siedziska mają na zdrowie, dobre samopoczucie i komfort pracykorzystających z nich osób. Im więcej mebli trafia do biur, open space’ów, poczekalni, recepcji, holi hotelowych czy sal konferencyjnych, tym bardziej rośnie nasza odpowiedzialność za ich funkcjonalność i niezawodność.

NASZE ROZWIĄZANIA POMOGŁY:

Firmy które nam zaufały

TWOJA APLIKACJA JEST DLA NAS WAŻNA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI